Vo výpredaji

-1%
12 kanálový PWM stmievač s 12 vstupmi, IP, FNIP-12xPWM
Na objednávku
Vie stmievať LED pásiky 3-30V vďaka technológii PWM. Obsahuje taktiež 12 vstupov pre ovládanie z tlačitiek. Vstupy sa dajú použiť samostatne bez väzby na PWM kanály. Modul môže byť ovládaný cez web, z chytrého telefónu alebo zo systému Control4.
381,15 €
385,00 €
-1%
12 zónový termostat, IP, FNIP-12xMZT
Na objednávku
12 zónový programovateľný termostat s analógovými vstupmi a NO relé výstupmi. Plne ovládateľný z Control4. Ma tiež výstupné AUX relé pre spínanie kotla alebo obehového čerpadla. Požadované teploty a časový program môžu byť nastavené pomocou webservera alebo TCP/IP príkazmi alebo jednoducho z Control4. Modul môže byť ovládaný cez web, z chytrého telefónu alebo zo systému Control4.
457,38 €
462,00 €
-1%
4 kanálový RGBW stmievač a analógový kontrolný modul, FNIP-RGB-010
Na objednávku
Riadenie 4 kanálového jednofarebného LED osvetlenia alebo jednokanálového RGB(W). Riadenie 4 kanálového analógového výstupu 0-10V. Modul môže byť ovládaný cez web, z chytrého telefónu alebo zo systému Control4.
296,01 €
299,00 €
-1%
6 kanálový RLC stmievač so 6 vstupmi, IP, FNIP-6x2AD
Na objednávku
Úplne autonómny chytrý stmievač s IP konektivitou. Stmieva 6 svetiel, s celkovým odberom do 3000W. Stmieva aj LED zdroje. Dá sa ovládať pomocou Control4 systému alebo pomocou ľubovoľných vypínačov pripojených na vstupy. Podporuje stmievanie na nábehovej aj zostupnej hrane. Stmieva všetky typy záťaže od odporovej cez kapacitnú až po indukčnú. Modul môže byť ovládaný cez web, z chytrého telefónu alebo zo systému Control4.
506,88 €
512,00 €
8 kanálový adaptívny stmievač, IP
Control4 8 portový stmievač môže ovládať až 8 zariadení z jedného modulu v systéme Control4. Jedná sa o adaptívny fázový stmievač, tak že každý kanál podporuje rôzne typy záťaže. Stmievač automaticky rozozná typ zariadenia a záťaže a nastaví vhodný stmievací režim.

Cena po prihlásení

8 kanálový relé modul, IP
8 kanálové relé Control4 ovláda až 8 záťaží s vysokým prúdovým rázom z jedného modulu v systéme Control4- Každý kanál podporuje rôzne typy záťaže vrátane žiaroviek, halogenových žiaroviek, elektronických transformátorov s malým napätím, magnetických transformátorov s malým napätím, žiariviek, kompaktných žiariviek, LED a motorov.

Cena po prihlásení

8 kanálový stmievací modul 0-10V, IP
Control4 8 portový stmievač 0-10V môže ovládať až 8 stmievateľných žiariviek 0-10V, predradníkov a LED svetiel. Každý kanál môže kontrolovať až 50 predradníkov. Individuálne svetla 0-10V môžu byť v prípade potreby programovo viazané na zodpovedajúci kanál na Control4 8 kanálovom spínacom module pre kontrolu ZAP/VYP predradníkov alebo LED svetiel

Cena po prihlásení

8portový Ethernet switch na DIN lištu
Control4 8 portový prepínač pre Ethernet (RJ45) je štandartný prepínač / switch, ktorý umožňuje zapojenie zapojenie jediného Ethernet Cat.5e káblu do panelu pre osvetlenie a následné vysielanie do 7 ďalších Control4 zariadení pre panelové osvetlenie vrátane stmievača, spínancích modulov a modulov pre premostenie BUS Ethernet panelu.

Cena po prihlásení