Zoznam produktov značky Control4

8 kanálový adaptívny stmievač, IP
Control4 8 portový stmievač môže ovládať až 8 zariadení z jedného modulu v systéme Control4. Jedná sa o adaptívny fázový stmievač, tak že každý kanál podporuje rôzne typy záťaže. Stmievač automaticky rozozná typ zariadenia a záťaže a nastaví vhodný stmievací režim.

Cena po prihlásení

8 kanálový relé modul, IP
8 kanálové relé Control4 ovláda až 8 záťaží s vysokým prúdovým rázom z jedného modulu v systéme Control4- Každý kanál podporuje rôzne typy záťaže vrátane žiaroviek, halogenových žiaroviek, elektronických transformátorov s malým napätím, magnetických transformátorov s malým napätím, žiariviek, kompaktných žiariviek, LED a motorov.

Cena po prihlásení

8 kanálový stmievací modul 0-10V, IP
Control4 8 portový stmievač 0-10V môže ovládať až 8 stmievateľných žiariviek 0-10V, predradníkov a LED svetiel. Každý kanál môže kontrolovať až 50 predradníkov. Individuálne svetla 0-10V môžu byť v prípade potreby programovo viazané na zodpovedajúci kanál na Control4 8 kanálovom spínacom module pre kontrolu ZAP/VYP predradníkov alebo LED svetiel

Cena po prihlásení

8portový Ethernet switch na DIN lištu
Control4 8 portový prepínač pre Ethernet (RJ45) je štandartný prepínač / switch, ktorý umožňuje zapojenie zapojenie jediného Ethernet Cat.5e káblu do panelu pre osvetlenie a následné vysielanie do 7 ďalších Control4 zariadení pre panelové osvetlenie vrátane stmievača, spínancích modulov a modulov pre premostenie BUS Ethernet panelu.

Cena po prihlásení

Control 4 IO extender V2
Vstupno - výstupný extender je prefektným doplnkom akéhokoľvek väčšieho riešenia postaveného na systéme Control4. Množstvo doplňujúcich vstupov a výstupov, spolu s IR a RS-232 uľahčuje integráciu Control4 s mnoho ďalšími zariadeniami. Dodáva sa v prevední pre montáž do rack skrine.

Cena po prihlásení

Control4 dizajnový neblikajúci IR emitor
IR emitor je nutnosť pre diaľkové ovládanie neintegrovaných zariadení. Je malý, z kvalitného plastu a hlavne nebliká.

- Neviditeľné svetlo
- Vysoký výkon
- Priehľadný objstranne lepiaci film na obale emitoru pre ľahké a dlhotrvácne upevnenie
- Balenie obsahuje 3 náhradné lepiace filmy - sady v správnom pomere
- Kábel je ukončený 3,5mm mono Jackom.
- Vhodný pre Control4, GlobalCaché, Neets
- Dĺžka káblu 3m
- Ukončenie káblu SMA konektorom

Cena po prihlásení