Dotykový panel 7" T3, do steny, biely
7" dotykový panel k zabudovaniu do steny. Ohromujúci dizajn, núzky profil, sklenené prevedenie a HD rozlíšenie displeja. Vrátane HD video interkomu. Prevedenie v bielej farbe.

Nástenné dotykové panely Control4 radu T3 poskytujú stále dostupný, pohodlný a jednoduchý spôsob ovládania všetkých technológii vo vašom dome či firme. Vďaka mimoriadne elegantnému a štíhlemu dizajnu s celoskleneným povrchom a grafike vo vysokom rozlíšení vyzerajú tieto panely skvele pri ištalácii na akúkoľvek stenu. Všetky typy obsahujú video interkom vo vysokom rozlíšení, audio interkom s mimoriadne čistým zvukom pre komunikáciu medzi miestnosťami, alebo s návštevníkmi pred domom či brámou.

- Panely série T3 sa dodávajú v rozmeroch 7" a 10" a poskytujú okamžitý, trvale dostupný a elegantný spôsob ovládania vašeho domu
- Kamera s vysokým rozlíšením, mikrofón a reproduktory s vynikajúcim verným zvukom zabezpečia skvelý zážitok pri používaní interkomu
- Jasný obraz a dvapol krát vyššie rozlíšenie obrazu než predchádzajúce modely
- Extrémne rýchly a s okamžitou odozvou - až 20x rýchlejší než predchádzajúce modely
- Možnosť inštalácie skoro kdekoľvek vďaka širokej variabilite napájania (230V/PoE), a dátového pripojenia (Ethernet/Wifi)
- Integrovaný video interkom kompaktibilný s dvernými stanicami a dotykovými panelmi
- Jednoduchý upgrade na panely radu T3 - panely sú plne kompaktibilné s inštalačnými krabicami predchádzajúcich modelov dotykových panelov
- Dostupné v bielej a čiernej farbe

Cena po prihlásení

Control4 systémový ovládač NEEO čierny
Elegantný hliníkový ovládač s 3,2" dotykovým displejom a nabíjacou základňou. Využíva mobilné rozhranie a obľúbené položky v OS v.3 Control4.

Ďialkový ovládač Neeo dáva plnu silu Control4 Smart Home OS3 do vašej ruky. Švajčiarsky inžinieri ho navrhli z hliníka a pridali pre neho jednoduché ovládanie pre váš dom. S ovládačom Neeo môžete ovládať svoju televíziu, filmy, hudbu, svetla, kúrenie a prakticky čokoľvek vo vašom chytrom dome Control4. Zabudovaný dotykový displej 3,2" má vysoké rozlíšenie a ľahko si na ňom nastavíte len ikony ktoré potrebujete. Neeo ma taktiež fyzické tlačítka, či už pre hlasitosť, rýcghlu zmenu kanálu a ďalšie.

- Ďiaľkový systémový ovládač pre Control4 Smart Home OS 3
- Je vyrobený z hliníka a perfektne padne do ruky
- Možné vyhotovenie v striebornom alebo čiernom hliníku
- Luxusný dizajn
- Veľký a jasný 3,2" dotykový displej s vysokým rozlíšením
- Obsahuje len najdôležitejšie fyzické tlačidlá, tak že sa ľahko používa
- Navolíte si na dotykovom displeji len vami preferované aplikácie a ikony
- WIFI pripojenie, aby ste ho mohli používať kdekoľvek v dome
- Veľký komfort používania bez nutnosti mieriť na práve ovládané zariadenie
- Pracuje s Control4 OS 3 od verzie 3.1 a novší

Cena po prihlásení

-6%
ALLTERCO Shelly detektor zaplavenia, meranie teploty , Wifi
3 dni
Detekuje akýkoľvek typ prítomnosti vody a má zabudovaný teplotný senzor. Je to prvý Wi-Fi detektor zaplavenia s meraním teploty, ktorý na batériu vydrží až 18 mesiacov, batéria nie je súčasťou dodávky, SHELLY-FLOOD
26,46 €
28,15 €
-1%Novinka
Binary™ 4K HDR In-Line Controller
Na objednávku
Tento jednoduchý a nákladovo efektívny radič je váš nový obľúbený riešiteľ problémov. Môže sa použiť ako in-line emulátor EDID v scenári, keď EDID nie je správne komunikovaný zo zdroja na zobrazenie. Pomocou zabudovaného alebo nahraného súboru EDID je možné zabezpečiť, aby sa zo zdroja vyžadoval správny obsah. Môže tiež spustiť/vypnúť pripojenú obrazovku alebo projektor cez CEC alebo RS-232.
239,58 €
242,00 €
-1%Novinka
Dragonfly™ Fixed 16:9 Ultra White Projection Screen - 120"
Na objednávku
Vylepšite si svoju inštaláciu vďaka projekčným plátnam Dragonfly™ Fixed Ultra White. Hladký materiál s vysokým ziskom ponúka jasný a ostrý obraz, ktorý môže byť integrovaný do akéhokoľvek projekčného systému s vysokým rozlíšením.
1 932,48 €
1 952,00 €
-1%Novinka
Dragonfly™ Fixed 16:9 Ultra AcoustiWeave™ Projection Screen 145"
Na objednávku
Vytvorte si jedinečný kino zážitok vďaka projekčným plátnam Dragonfly™ Ultra Acoustic Weave™. Sú akusticky priepustné, vďaka čomu si môžete umiestniť reproduktory priamo za plátno.
3 036,33 €
3 067,00 €